Sortiment


V našem studiu se můžete těšit na jednu z nejrozsáhlejších nabídek piercingových šperků ve městě! Spoléháme se na renomovanou německou značku Wildcat, která zaručuje kvalitu a styl. Naše široká škála produktů mimo jiné zahrnuje pestrou paletu ozdobných clickerů pro piercing septa, nosu, helixu a conche, které se v současné době těší největší oblibě. Většina těchto a dalších šperků je k dispozici ve standardních velikostech a barvách: stříbrná, zlatá, černá a rosegold. Sklad pravidelně doplňujeme jak o vyprodané velikosti, tak o nové typy a tvary, takže je stále z čeho vybírat.

Samozřejmostí jsou u nás i klasické piercingové kroužky s kuličkou (Ball Closure Rings), podkovy (Circular Barbells), čisté kroužky (Segment Rings), činky (Barbells), banánky do obočí i pupíku (Bananabells), pecičky do nosu (Nostril Studs) a labrety – dříky s kuličkou a diskem, vše v titanu i chirurgické oceli. V nabídce máme také rozličné tunely a plugy z chirurgické oceli, dřeva, plastu a silikonu.

Dále nabízíme kompletní péči o čerstvý piercing OTZI/Easy Piercing a péči o nové i staré tetování OTZI/Easy Tattoo od léty osvědčené francouzské značky Medical Body Art, která působí na trhu již od roku 2003.

Chcete obdarovat své přátele či rodinu? Využijte možnost pořízení dárkového voucheru, který lze využít jak na piercing či tetování, tak na veškerý námi nabízený sortiment.

Piercingové šperky Wildcat Germany

Piercingové šperky Wildcat Germany

Piercingové šperky Wildcat Germany

Čisticí pěna

Fyziologický roztok ve spreji

Antibakteriální roztok ve spreji

Ústní voda pro orální piercing

Sada pro péči o piercing

Krém na tetování

Jemný čistící gel na tetování

Sada pro péči o tetování

Tělové mléko pro tetování

Tuhý opalovací krém

Dárkové poukazy

cs_CZCzech