Historie

1997
Historie tetování a bodypiercingu na rohu Klimentské a Revoluční sahá do roku 1997. Zde, v prostorách tehdejšího skateshopu Mother&Fucker, využívá studio Tribo volnou místnost, ve které majitel Triba Michal Burda dělá první piercing a tater Tarlio tetuje první kérku.
1997
2000
Tribo, které mělo do té doby hlavní stan ve Slovenské ulici v kultovním vlasovém Salonu Joshua se následně v Klimentské v roce 2000 osamostatňuje a, již pouze pod jeho jménem, zde vzniká plnohodnotný tetovací, piercingový a zároveň kadeřnický salon. Ve stejném roce do Triba nastupuje Punky, který se pod vedením spolumajitele Triba Jardy Králíčka mění z nadšeného laika v profesionálního piercera.
2000
2015
V roce 2015 se Tribo loučí s kadeřníky a na jejich místě vznikají boxy pro další tatery.
2015
2024
V roce 2024 Michal s Jardou přenechávají prostor v Klimentské Punkymu, který zde s mnohaletým kamarádem Sigim zakládají studio Root Down a píší další epochu zdejšího genia loci.
2024

Dveřmi studia v Klimentské za ta dlouhá léta prošla řada známých i neznámých taterů z české i zahraniční scény, kteří tu protetovali hektolitry inkoustu a zanechali za sebou lány potetované kůže.

Společně s místními piercery a jejich desetitisícemi provedených zákroků zde v ruku v ruku posílili význam tohoto místa v rámci tetovacího a bodypiercingového umění.

cs_CZCzech